“Jak szyć podwójną igłą” to trzeci odcinek strefowych “Szyciowych wiadomości”! Obejrzyj tenodcinek, by szycie podwójną igłą nie było dla Ciebie trudne!

Oto Marta, nasza instruktorka, która pokaże, jak szyć podwójną igłą!

Być może zastanawiasz się, czy możesz szyć podwójną igłą, czy Twoja maszyna do szycia da radę lub w jakich sytuacjach wykorzystywać podwójną igłę? 

Jeśli chcesz, by Twoje szyciowe cuda odznaczały się starannym i efektownym wykończeniem, to podwójna igła zdecydowanie przyda się w codziennym szyciu.

Poniżej obejrzysz trzeci odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “JAK SZYĆ PODWÓJNĄ IGŁĄ”:

Chcesz wykończyć piękną sukienkę lub bluzkę podwójną igłą? Mamy dla Ciebie kilkaset wykrojów, które czekają, byś skorzystała z nowych wiadomości i umiejętności!

Zajrzyj do naszego sklepu z wykrojami, gdzie z pewnością znajdziesz wykrój idealny dla Ciebie! Pamiętaj, że jest to wykrój online, zatem będziesz miała do niego dostęp od razu po zakupieniu!

Chcesz obejrzeć przedpremierowy odcinek “Szyciowych wiadomości”, które ukazały się już na naszym blogu? Oto ten odcinek, w którym nauczysz się, jak wszyć zamek do spodni.

Polecamy również pierwszy odcinek, w którym nauczysz się, jak wykonać aplikację.

W drugim odcinku dowiesz się wszystkiego o lamówce od a do z.

Nie chcesz przeoczyć żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

Przydała Ci się ta wiedza? Napisz w komentarzu!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia