Wielkimi krokami zbliża się NOWY 2020 ROK! Pora zatem zdradzić Wam, co Was czeka. Planów i pomysłów na kolejne miesiące mamy mnóstwo i sukcesywnie będziemy je realizowały w 2020 roku. NOWOŚĆ, która się pojawi, to “Szyciowe wiadomości”.

Jaką tematykę poruszą “Szyciowe wiadomości” w Strefie Kroju i Szycia?

Tematyka będzie bardzo różnorodna, tak jak różnorodne jest szycie!

Przygotowujemy krótkie lekcje video, które ułatwią Wam s(ż)ycie. Naszą misją jest edukacja i dzielenie się wiedzą, by każdy, kto tylko chce, mógł poznać tajniki szycia!

W sumie w 2020 roku pojawią się 52 odcinki szyciowych wiadomości, zatem będzie to bardzo owocny rok pod względem nowych video w Strefie Kroju i Szycia!

Oto przedpremierowy odcinek Szyciowych Wiadomości w Strefie Kroju i Szycia!

A już teraz możesz zobaczyć przedpremierowy odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “JAK WSZYĆ ZAMEK DO SPODNI”:

Z tą instrukcją nauczysz się, jak wszyć zamek do spodni!

To jak, chcesz spróbować? Zobacz, jaki wykrój online przygotowałyśmy, byś mogła wykorzystać to video oraz sprawdzić nową umiejętność wszywania zamka do spodni.

Oto nasz wykrój online na spodnie męskie typu chinosy, w którym wszyjesz zamek do spodni według naszego video:

Wykrój na spodnie męskie typu chinosy rozmiar XS-3XL

45,00 

To najniższa cena produktu bez promocji

Oczywiście, przygotowujemy kolejne wykroje, w których będziesz mogła wykorzystać wszywanie zamka do spodni. Niejednokrotnie przyda Ci się ta umiejętność!

Nie chcesz przegapić żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek od stycznia 2020 roku specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

Te pewniaki zostają z nami w 2020 roku:

  • W 2020 roku nadal bedziemy kontynuowały FESTIWALE WYKROJÓW – jak co miesiąc zaskoczymy Was mnóstwem ciekawych i niebanalnych wykrojów.
  • Widzimy, że polubiłyście również nasze LIVE, czyli szycie na żywo, dlatego spodziewajcie się również  wspólnego szycia na żywo na naszym fanpage Strefy Kroju i Szycia na Facebooku.
  • Dla miłośniczek szycia w formie kursów online stworzymy kolejne KURSY SZYCIA ONLINE z modnymi wykrojami, którymi zaskoczysz najbliższych! 

Jakie tematy chciałabyś zobaczyć w Szyciowych wiadomościach w Strefie Kroju i Szycia?

Koniecznie daj nam znać, czy ten pomysł Ci się podoba! Napisz w komentarzu, jakie tematy chcesz zobaczyć w kolejnych wiadomościach w 2020 roku – z chęcią uzględnimy Twoje propozycje, bo będziemy tworzyć “Szyciowe wiadomości” po to, byś Ty nauczyła się szyć lub doskonaliła swoje umiejętności!

Uwaga! Najbliższy odcinek ukaże się już 7.01.2020 o godz. 7:00! Jeśli zapiszesz się na specjalną listę, otrzymasz dodatkową wiadomość w każdy poniedziałek – byś mogła w dowolnej chwili zobaczyć najnowszy odcinek “Szyciowych wiadomości”! Idealne rozwiązanie dla zabieganych miłośniczek szycia!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia