“Zaszewka piersiowa i pionowa” to czwarty odcinek naszych “Szyciowych wiadomości”! Dziś dowiesz się wszystkiego o zaszewce piersiowej i pionowej! 

Oto Marta, nasza instruktorka, która opowie wszystko o zaszewce!

Zaszewkę piersiową i pionową wykorzystasz w wielu wykrojach. Jeśli chcesz, by Twoje ubrania cechowały się estetyką i wygodą, korzystanie z zaszewek piersiowych i pionowych jest niezbędne! 

Poniżej obejrzysz czwarty odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “ZASZEWKA PIERSIOWA I PIONOWA”:

Chcesz wykorzystać wiedzę na temat zaszewki piersiowej i pionowej? Mamy dla Ciebie kilkaset wykrojów, które czekają, byś skorzystała z nowych wiadomości i umiejętności!

Zajrzyj do naszego sklepu z wykrojami, gdzie z pewnością znajdziesz wykrój idealny dla Ciebie! Pamiętaj, że jest to wykrój online, zatem będziesz miała do niego dostęp od razu po zakupieniu!

Chcesz obejrzeć przedpremierowy odcinek “Szyciowych wiadomości”, które ukazały się już na naszym blogu? Oto ten odcinek, w którym nauczysz się, jak wszyć zamek do spodni.

Polecamy również pierwszy odcinek, w którym nauczysz się, jak wykonać aplikację.

W drugim odcinku dowiesz się wszystkiego o lamówce od a do z.

Trzeci odcinek “Szyciowych wiadomości” poświęcony jest podwójnej igle, zatem jeśli chcesz wiedzieć, jak szyć podwójną igłą, koniecznie go obejrzyj!

Nie chcesz przeoczyć żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

Przydała Ci się ta wiedza? Napisz w komentarzu!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia