SZKOŁA KONSTRUKCJI I SZYCIA MIAROWEGO ONLINE

szkoła konstrukcji i szycia miarowego online

WARSZTATY, KTÓRE NADAL MOŻESZ KUPIĆ:

 

Czym jest szkoła konstrukcji i szycia miarowego online?

Szkoła konstrukcji i szycia miarowego online to forma edukacji zdalnej. Jest to nauka bez wychodzenia z domu.
Zajęcia w szkole konstrukcji i szycia miarowego online prowadzone są przez dyplomowane mistrzynie krawiectwa, projektantki i konstruktorki odzieży.

Jak wygląda nauka w szkole konstrukcji i szycia miarowego online?

Warsztaty będą prowadzone na żywo. Będziesz mogła pracować z nami równolegle. Pracujemy w tempie dostosowanym do uczestników.
Podczas warsztatów masz nieograniczoną ilość zadawania pytań, konsultowania poprawności wykonanej siatki konstrukcyjnej.
Każde spotkanie będzie zapisane, i będzie dostępne na grupie dla kursantów. Dzięki temu będziesz mogła odtwarzać je dowolną ilość razy.
W sytuacji kiedy nie będziesz mogła być z nami na żywo, nie stracisz !! Bo kurs będzie zawsze dla Ciebie dostępny. Wszelkie pytania związane z tematyką warsztatów będziesz mogła zadawać na grupie, nawet po długim czasie od premiery warsztatów.
Bez względu na to kiedy dołączysz do warsztatów, masz nasze wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.
Ogromnym plusem natomiast jest udział w zajęciach na żywo.
Bycie na żywo, możliwość zadawania pytań daje ogromną moc i mobilizację do zaczęcia i ukończenia projektu i nie odkładania go na potem.
Atmosfera jaką tworzy zebrana w tym temacie społeczność, dodaje skrzydeł każdemu uczestnikowi.
Na grupie jest wzajemna mobilizacja i wsparcie. Wymiana doświadczeń, i cudowna ilość case study, które są wartością dodaną do projektu.

Kto prowadzi naukę w szkole konstrukcji i szycia miarowego online oraz jaką metodą?

Naukę konstrukcji i szycia miarowego rozpoczniesz pod fachowym okiem dyplomowanej mistrzyni krawiectwa, projektantki i czynnej konstruktorki odzieży. Instruktorki Strefy Kroju i Szycia – Joanny Bogumił Żurke.
Joanna Bogumił Żurke jest czynnym zawodowo konstruktorem od 1990 roku.
Swoją wiedzę zdobywała od polskich i zagranicznych konstruktorów. W polskich szkołach, ale też na zagranicznych szkoleniach. Jako miłośniczka wszelkiej literatury związanej z konstrukcją, jako autorka tysięcy siatek dla polskich marek odzieżowych, jako czynny konstruktor i instruktor kursów konstrukcji odzieży, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu OPRACOWAŁA SWOJĄ METODĘ NAUCZANIA.
W swojej metodzie mistrzyni uwzględnia wiedzę związaną ze współczesnymi trendami. Fasony które proponuje są zawsze na czasie wpisują się w obecną modę.
W procesie edukacji stawia na kreatywny sposób dzielenia się wiedzą. Jasne, ale fachowe komunikaty.
Czytelne instrukcje i autorskie materiały dydaktyczne.

Czy otrzymam certyfikat za udział w warsztatach?

Każda osoba, która weźmie udział w warsztatach, odszyje daną rzecz i wyśle nam zdjęcie na maila biuro@strefakrojuiszycia.pl otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.