Kolejny odcinek “Szyciowych wiadomości”, “Stopka do materiałów delikatnych i elastycznych” wyjaśni wszystko właśnie o stopkach do materiałów delikatnych i elastycznych!

Oto Marta, nasza instruktorka, która rozwije wszelkie wątpliwości na temat stopki do materiałów delikatnych i elastycznych!

Jak wykonać aplikację


Poniżej obejrzysz odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “STOPKA DO MATERIAŁÓW DELIKATNYCH I ELASTYCZNYCH”:

Chcesz wykorzystać wiedzę i użyć stopkę do materiałów delikatnych i elastycznych szyjąc wykroje? Mamy dla Ciebie kilkaset wykrojów, które czekają, byś skorzystała z nowych wiadomości i umiejętności!

Zajrzyj do naszego sklepu z wykrojami, gdzie z pewnością znajdziesz wykrój idealny dla Ciebie! Pamiętaj, że jest to wykrój online, zatem będziesz miała do niego dostęp od razu po zakupieniu!

sklep z wykrojami

Wiedzę o stopce do materiałów delikatnych i elastycznych wykorzystasz niejednokrotnie i będziesz bez problemu mogła jej użyć w naszych wykrojach!

Więcej Szyciowych wiadomości znajdziesz na naszym blogu.

Nie chcesz przeoczyć żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

W komentarzu pochwal się wykonanym wykrojem!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia