KURS ONLINE – SKUTECZNA REKLAMA NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE DLA SZYCIOWYCH BIZNESÓW

 

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ W SWOIM BIZNESIE!

TO PIERWSZY W POLSCE KURS Z REKLAMY SPERSONALIZOWANY WYŁĄCZNIE DLA SZYCIOWYCH BIZNESÓW!

Nie możesz nie skorzystać z tego kursu, jeśli:

- prowadzisz swój szyciowy biznes lub masz plany, aby go otworzyć,

- prowadzisz działalność niezarejestrowaną

- jesteś szyciową blogerką / influancerką

- jesteś na początku drogi i Twoje działania w mediach społecznościowych nie przynoszą jeszcze takich efektów, jakich oczekujesz,

- boisz się lub nie masz strategii na prowadzenie skutecznych działań marketingowych,

- nie wiesz, jak wprowadzić do swojej oferty produkt tak, aby inni się nim zachwycali,

- masz problem z docieraniem do nowych klientów,

- chcesz udoskonalić obecne działania marketingowe,

- nie masz długoterminowego planu działania, który pomoże Ci spać spokojnie.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli Twoim celem jest nieustanny rozwój swojego szyciowego biznesu!

Dlaczego ten kurs jest tak ważny

i co wniesie w Twój biznes?

W czasie pandemii ilość osób korzystających z Facebooka diametralnie wzrosła.

Facebook bije rekordy w czasie pandemii. 3 mld ludzi korzysta z Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsAppa!

Diametralnie wzrosła też konkurencja, ponieważ większość branż hand made, szyciowych biznesów przeniosła swoją sprzedaż do sieci.
NIESTETY ORGANICZNE DZIAŁANIA TO ZA MAŁO!
Bez płatnej dobrze ustawionej reklamy masz nikłe szanse, aby się przebić.
Pomyśl, że plusem jest to, że użytkowników korzystających z Facebooka i Instagrama jest kolosalnie dużo.
Czy wiesz, że… część tych osób to mogą być Twoi klienci?
Minusem jest to, że Twoja konkurencja rośnie każdego dnia i każdego dnia przenosi swoje działania sprzedażowe do sieci.

Pandemia spowodowała też, że po zamknięciu sklepów stacjonarnych obroty sprzedawców internetowych wzrosły nawet o 50%, a konsumenci twierdzą, że zakupy online są wygodniejsze, szybsze i będą z nich korzystać nadal.

NIE MOŻESZ STAĆ W MIEJSCU I LICZYĆ NA CUD. MUSISZ NAUCZYĆ SIĘ USTAWIANIA REKLAM ABY POZYSKIWAĆ KLIENTÓW , GENEROWAĆ SPRZEDAŻ, MIEĆ OBROTY I ZYSKI.

Bardzo często wśród osób początkujących, które nie mają doświadczenia z ustawianiem reklam, nie korzystają ze wsparcia agencji marketingowych, nie mają w swoim zespole social media ninja, panuje przekonanie, że REKLAMY SĄ DROGIE, TRZEBA WYDAĆ SPORO PIENIĘDZY, ŻEBY MIEĆ KLIENTÓW.

TEN MIT obalimy zaraz na samym początku tego kursu.

Poznaj prowadzącą kurs Dagmarę Kokoszkę Lassotę, która od ponad roku jest kluczowym członkiem Strefy Kroju i Szycia.

Dagmara Kokoszka-Lassota

Właścicielka 15-osobowej agencji kreatywnej Magic Social Media, którą pierwotnie założyła w 2014 roku i z krótką przerwą – prowadzi do dziś. Magister zarządzania przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, dyplomowany specjalista ds. psychologii marketingu i sprzedaży. W branży marketingu internetowego działa od 2010 roku. Autorka bestsellerowego e-booka “Jak nie bać się reklamy na Facebooku. Poznaj Menadżera Reklam krok po kroku” (wydanego w kwietniu 2020 r.) , który już sprzedał się w ponad 3000 egzemplarzy.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. pracując przy projekcie Google IR oraz pełniąc funkcję dyrektora operacyjnego w agencji digitalk Artur Jabłoński.

Jej największą pasją jest marketing kreatywny oraz kampanie Facebook Ads.
Hobbystycznie zajmuje się edukacją na Instagramie oraz od niedawna na swoim blogu www.dagmarakokoszka.pl.
Występowała m.in. na konferencji I love marketing 2020, Influencer Live 2019/2020, Marketing w Kulturze 2019 oraz Social Media w Biznesie 2020.

Znalazła się na 19 miejscu w zestawieniu “65 POLSKICH OSOBOWOŚCI MARKETINGU. RANKING 2021” stworzonym przez agencję Widoczni w kategorii “marketerzy, których warto obserwować na Instagramie”.

Posiada m.in. certyfikat ICAN Institute Programu Rozwoju Menedżerów w zakresie marketingu strategicznego oraz strategii i myślenia strategicznego. Od lat pomaga firmom oraz influencerom wprowadzić swoje produkty na rynek oraz osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzedażowe.

Od grudnia 2020 mentor w programie rozwojowym dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Współpracowała m.in. z marką Denley (pomagając im rozwinąć sprzedaż na nowe rynki zagraniczne), wsparła proces sprzedaży bestsellerowej książki “Statystycznie rzecz biorąc” Janiny Bąk z bloga Janina Daily oraz pomaga w rozwoju sprzedażowym marki Bizuu Fashion.

Zaufały jej m.in. marka Strefa Kroju i Szycia, Marcin Korczyk “Pan Tabletka”, marka so linen!, Magdalena Krajewska “Instalekarz”, Eliza Wydrych-Strzelecka “Elajza”, marka Corrado Martino Torebki, Myszojeleń “MJ Sklep”, czy autor bloga Oczami Mężczyzny.

Pod koniec 2020 r. zorganizowała darmową mini-konferencję na Instagramie, dotyczącą tego, jak rozpocząć swoje działania w mediach społecznościowych, która przyciągnęła tysiące odbiorców, a jej gośćmi byli m.in. Kamila Rowińska, Marcin Korczyk “Pan Tabletka”, Ania Kęska “Aniamaluje”, czy Katarzyna Łodygowska “Matka Prawnik”.

Prywatnie prowadzi bloga lifestylowego “Cud miód i niebieskie migdały”.

Jest autorką swojej debiutanckiej powieści “Zupełnie Zwykła Historia” wydanej w 2020 roku metodą selfpublishingu oraz szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Marzy o tym, żeby marketing stał się dziedziną zrozumiałą i dostępną dla wszystkich, bez konieczności ukończenia specjalistycznych szkoleń i kursów.

Szerzy ideę “upraszczania” trudnych pojęć i skupiania się na budowaniu fundamentów marki, co w perspektywie czasu wpłynie pozytywnie na sprzedaż i zbudowanie zaufanej społeczności.

Jej kursanci i klienci których wspiera są zgodni i jednomyślni twierdząc, że trafiając na Dagmarę, wygrali przysłowiową “szóstkę w totolotka”.

Czujesz już, że jesteś w dobrych rękach?

W takim razie przeczytaj o formule kursu

– SPOTKAŃ ONLINE NA ŻYWO

Dlaczego zdecydowałyśmy się właśnie na taką formułę?

Z doświadczenia Strefy Kroju i Szycia, jak również z doświadczenia Dagmary Kokoszki-Lassoty wiemy, że formuła spotkań online na żywo ma ogromną moc i niesamowitą skuteczność.

Wyobraź sobie, że jesteś na żywo, i wykonujesz dokładnie te same kroki, kliknięcie po kliknięciu, które na co dzień wykonuje Dagmara Kokoszka-Lassota, która przyprowadza swoim klientom nowych klientów. Robi jedne z najskuteczniejszych kampanii marketingowych w Polsce, pomaga swoim klientom w osiąganiu ogromnych obrotów ze sprzedaży.

Wyobraź sobie, że w momencie, kiedy chcesz zadać pytanie, coś Ci nie wyjdzie, trzeba będzie powtórzyć kliknięcia od początku, masz natychmiastowe wsparcie od prowadzącej, nie musisz pisać maili i czekać na odpowiedź.

Wyobraź sobie, że jesteś na szkoleniu online na żywo, na którym są inne kobiety takie jak Ty, które mają ten sam cel, co Ty, możecie wspólnie dyskutować, robić burze mózgów, wspierać się i mobilizować do działania niczym na mastermind.

Wyobraź sobie, że masz możliwość uczyć się od świetnego eksperta szczerej prawdy o reklamach, skutecznych kroków za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Największe i najszybsze efekty prognozujemy dla osób, które będą mogły być na żywo. Zaczynasz kurs w terminie i kończysz w terminie bez ODKŁADANIA KURSU W CZASIE i szukania wymówek, że zaczniesz jutro, za tydzień czy w weekend.
Ale jeśli faktycznie nie możesz być z nami w wyznaczonych terminach, a czujesz ogromną potrzebę rozwijania swojego biznesu, i masz w sobie ogromne pokłady mobilizacji, to TEN KURS RÓWNIEŻ jest dla Ciebie, bo wszystkie spotkania będą nagrane i dostępne dla Ciebie NA ZAWSZE.

Wybierz pakiet idealny dla siebie: 

UWAGA!! NIE ODKŁADAJ DECYZJI NA INNY CZAS.

Kurs jest w sprzedaży wyłącznie od dnia 01.02.2021 od godz. 8:00 do 28.02.2021 do 23:59.

Później nie będzie możliwości zakupu kursu. Kolejna sprzedaż zostanie otwarta w lutym 2022 roku!! Za 12 miesięcy – przez ten czas możesz stać w miejscu lub rozwijać się malutkimi krokami lub PO DOŁĄCZENIU NA POKŁAD KURSU sprawić, że Twój biznes zacznie się rozwijać dużo szybciej i skuteczniej.

Nie obiecujemy Ci, że:
– w pierwszym miesiącu zarobisz miliony
– że będzie łatwo
– że reklama zrobi się sama raz na zawsze i będzie działała bez Twojej pracy organicznej i systematycznej.

Pamiętaj jednak, że to będzie przełom dla Ciebie i Twojego biznesu!

„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odniósł sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.”

Peter Drucker