Poznaj nasz zespół

 

Katarzyna Dzienis – (na zdjęciu pierwszy rząd, pierwsza od prawej) współwłaścicielka Strefy Kroju i Szycia. To ona odpowiada za wszystkie nasze działania w mediach społecznościowych oraz za najwyższą jakość naszej oferty edukacyjnej. Człowiek energia – dla którego nie ma rzeczy nie możliwych. Z wykształcenia dziennikarka, prywatnie mama Zosi i żona Dominika.

Magdalena Skowrońska – (na zdjęciu pierwszy rząd, pierwsza od lewej) menadżer Strefy Kroju i Szycia, odpowiada za kontakt z klientem oraz za wszelkie działania administracyjno-biurowe w naszej firmie.

Joanna Bogumił Żurke – (na zdjęciu drugi rząd, pierwsza od prawej) dyplomowana mistrzyni krawiectwa, projektantka, konstruktorka odzieży. Joanna jest w naszym zespole od samego początku. Oaza spokoju i cierpliwości, prowadzi kursy konstrukcji i projektowania odzieży, Akademię Konstruktora Odzieży oraz warsztaty tematyczne. Joanna od ponad 25 lat związana jest z szyciem miarowym i konstrukcją odzieży. Jest autorką licznych kolekcji odzieżowych dla polskich projektantów, a jej dorobek konstrukcyjny liczony jest w tysiącach stworzonych siatek konstrukcyjnych.

Gabriela Cyroń – (na zdjęciu drugi rząd, druga od prawej) konstruktor, technolog, projektant odzieży. Jej specjalizacja to krawiectwo miarowe damskie i męskie ciężkie. Na pytanie: co można robić z zamkniętymi oczyma, Gabrysia odpowiada – SZYĆ. Wybitna specjalistka, oaza wiedzy, miłośniczka szycia skór, futer (naturalnych) butów i płaszczy. W Strefie Kroju i Szycia dzieli się każdego dnia swoją wiedzą i ponad 30-letnim doświadczeniem.

Marta Łanecka – (na zdjęciu drugi rząd, trzecia od prawej) konstruktor i technolog odzieży, przez długi czas była związana z marką odzieżową Reporter, współautorka kilku stylizacji odzieżowych dla prowadzącej program Kuchenne Rewolucje. Marta w naszym zespole prowadzi kursy szycia, warsztaty tematyczne oraz jest autorką programu mocnego kursu technicznego, który cieszy się wśród Strefowiczek ogromną popularnością. Energia i dynamit – co potwierdzają opinie o Marcie, wyrażone przez nasze Klientki.

Agnieszka Nastula – (na zdjęciu drugi rząd, czwarta od prawej) abiturientka naszej szkoły szycia, trener wiodący szyciowej szkółki dla dzieci. Umysł kreatywny, jej pomysły i metody nauczania sprawiają, że szycie może być łatwe i przyjemne nawet dla dzieci od 6. roku życia. Prywatnie żona i mama Marcelinki oraz właścicielka swojej marki Chmura Manufaktura.

Katarzyna Jankowska – (na zdjęciu drugi rząd, pierwsza z lewej) abiturientka naszej szkoły szycia, prowadzi w Strefie Kroju i Szycia kursy dla osób początkujących i warsztaty tematyczne. Empatyczna i zawsze uśmiechnięta. Prywatnie właścicielka swojej marki odzieżowej dla kobiet ceniących elegancję – Lace Love Atelier.