Strefowiczko, co powiesz na swoją własną, spersonalizowaną ilustrację modową?
Ty ubrana w swój ulubiony wykrój ze Strefy Kroju i Szycia, namalowana przez naszą ilustratorkę Magdalenę!!

Od dziś możesz być posiadaczką swojej autorskiej ilustracji, którą możesz z powodzeniem wykorzystywać z swoich działaniach w mediach społecznościowych.

Nie od dziś wiadomo, że piękno przykuwa wzrok. Nie bez powodu każdy nasz wykrój jest prezentowany nie tylko w postaci zdjęć i video odszytych ubrań. Głównym punktem, na którym skupia się wzrok naszych potencjalnych Klientów, są nasze ilustracje modowe, przedstawiające nasz asortyment.

Piękne, realistyczne i spójne ilustracje modowe mogą być Twoje.

Komu dedykujemy tą ofertę?

Z oferty MALOWANA DAMA, czyli spersonalizowanego rysunku modowego, może skorzystać każda Strefowiczka, która marzy o tym, aby zobaczyć swoją podobiznę w swoim ulubionym wykroju, stworzoną przez niesamowicie utalentowaną ilustratorkę Magdalenę.

Jeśli prowadzisz swój szyciowy biznes, ta oferta to idealne wzmocnienie Twoich działań marketingowych.
Taki rysunek możesz wykorzystać w komunikacji, na grafikach, na ofertach, które wysyłasz do Klienta, ulotkach, broszurach, banerach, wizytówkach, czy swojej stronie www.

• Idealna opcja, aby wyróżnić się na tle konkurencji czymś co naprawdę przykuwa wzrok
• Świetny pomysł na prezent dla każdej miłośniczki szycia
• Świetny pomysł na prezent dla samej siebie, tak zwyczajnie bez okazji

Poznaj Magdalenę, która stworzy dla Ciebie prawdziwe dzieło sztuki!

Magdalena Madiva Zalesińska

Z zawodu projektantka ubioru, z zamiłowania projektantka graficzna i ilustratorka. Ma za sobą doświadczenie kilkunastu lat pracy etatowej na stanowisku projektanta odzieży. Od kilku lat prowadzi własną pracownię projektową. Specjalizuje się w wizualnym opracowywaniu projektów odzieży, druków tkanin, grafik i haftów. W swoim portfolio ma także liczne projekty grafiki komercyjnej – od logo, przez całe identyfikacje wizualne, po proste strony internetowe. Jednak jej wielką miłością jest rysunek, zwłaszcza ilustracja modowa. Tworzy autorskie kobiece ilustracje, inspirowane rysunkiem żurnalowym. Pracuje korzystając głównie z narzędzi cyfrowych, które dają ogromne spektrum różnych technik, zachowując jednocześnie możliwość pracy odręczną kreską, co w rysunku jest najważniejsze.

Z racji tego, że Magdalena jest w stanie przyjąć wyłącznie 10 zleceń na ilustracje miesięcznie, na tę ofertę obowiązuje limit.

Wyłącznie 10 pierwszych osób może już teraz zamówić ilustrację ze swoją podobizną, ubraną w swój ulubiony wykrój ze Strefy Kroju i Szycia.

Po zakupie w ciągu 24 godzin mailowo skonkatuje się z Tobą Magdalena, w celu ustalenia szczegółów. Na pewno poprosi Cię o zdjęcia twarzy oraz link do Twojego ulubionego wykroju.
Sama możesz zasugerować kolorystykę ubioru, oraz wybrać charakter stylizacji spójny z Tobą, np. buty sportowe / eleganckie / biżuteria lub jej brak.

Czas realizacji zamówienia: do 10 dni roboczych od momentu akceptacji ustaleń. W cenę wliczone są dwie korekty.
W ilustracji skupiamy się na twarzy, nie odzwierciedlamy 100% proporcji ciała. Przyjmujemy trzy rodzaje sylwetek, które należy wskazać podczas konsultacji.

szczupła / średnia zaokrąglona / plus size

Rysunki otrzymujesz na podany adres e-mail w formacie PDF oraz PNG z przeźroczystym tłem, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swoich mediach społecznościowych.