Oto pierwszy kurs konstrukcji online!!!

Tematem kursu będzie bardzo popularna część damskiej garderoby – BLUZA!!!

 

Na tym kursie, pod fachowym okiem dyplomowanej mistrzyni krawiectwa, projektantki i konstruktorki odzieży, nauczysz się, jak stworzyć siatkę konstrukcyjną dającą ogrom możliwości.

Dla kogo jest ten kurs:

 

Kurs jest dla wszystkich, nie musisz mieć ŻADNYCH PODSTAW konstrukcji, nie musisz mieć ŻADNEGO POJĘCIA o zasadach konstrukcji. Mało tego: NIE MUSISZ UMIEĆ SZYĆ.

 

Najważniejsze, co potrzebujesz, aby wejść na pokład pierwszego w Polsce kursu online konstrukcji odzieży damskiej to CHĘCI!

 

Na tym kursie, krok po kroku od A do Z, centymetr po centymetrze, przejdziesz przez cały proces konstrukcji, modelowania i szycia.
Ten kurs jest świetną opcją dla tych, którzy lubią pracować i uczyć się w dowolnie wybranym dla siebie czasie. Dzięki temu, że dostęp do kursu jest dożywotni, masz możliwość uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

 

Wiedza, przekazana przez mistrzynię krawiectwa Joannę, nigdy nie ulegnie dezaktualizacji. Będzie tak samo aktualna jutro, za miesiąc, czy za 10 lat.

 

Ten kurs jest idealną okazją, aby wejść w strefę krawiectwa miarowego, i w piękny świat konstrukcji i projektowania odzieży.

 

No i jeszcze jedna ważna kwestia: NIE BĘDZIESZ JUŻ ZALEŻNA OD GOTOWYCH WYKOJÓW!!

Co znajdziesz w kursie?
Zobacz moduły kursu konstrukcji online:

Zastanawiasz się, ile kosztuje dożywotni dostęp do kursu konstrukcji online, wraz z dostępem do specjalnej zamkniętej grupy wsparcia dla kurantów?

… Nie wybuchnij śmiechem!! Prosimy!

CENA KURSU wynosi 249 zł

Należą Ci się wyjaśnienia, bo wiele osób, kiedy usłyszało o cenie kursu, wręcz napisało, że to strasznie mało, to chyba pomyłka i, że grzech nie kupić tego kursu w takiej cenie.

Otóż… tak jak napisałyśmy powyżej, jest to pierwszy w Polsce kurs konstrukcji odzieży damskiej online. Jest mnóstwo kobiet, które pragną otrzymać taką wiedzę przekazaną w prosty i przystępny sposób, przez nieocenioną mistrzyni krawiectwa.

Jako firma znajdująca się w świetnej sytuacji finansowej, możemy jednorazowo pozwolić sobie na to, aby sprzedać kurs konstrukcji online w tak niskiej cenie.

NASZĄ MISJĄ JEST TO, ABYŚ TY POKOCHAŁA KONSTRUKCJĘ!!
NA TYM ZALEŻY NAM NAJBARDZIEJ!!

Zobacz, jakie bluzy możesz stworzyć samodzielnie od zera!!

Cena: 249 zł