Przed nami kolejny LIVE – SZYCIE NA ŻYWO. Już 13.12.2019 o godz. 18:30 szyjemy świąteczną sukienkę. Pomyślałyśmy, że skoro nasze szyciowe lajwy cieszą się tak dużym zainteresowaniem i dają Wam oraz nam mnóstwo satysfakcji, to napiszemy o nich więcej.

Skąd pomysł na szyciowe live w Strefie Kroju i Szycia?

W zasadzie pomysł był już od bardzo dawna. W 2017 roku stanęłyśmy przed wyborem: czy w momencie, kiedy nasze możliwości czasowe są ograniczone, przygotowywać dla naszej społeczności profesjonalne, jedne z pierwszych w Polsce, kursy szycia online, budować swoją platformę edukacyjną, tworzyć profesjonalne video i wykroje do kursów, czy spotykać się z naszą społecznością na żywo i szyć razem na LIVE.

Wtedy wiedziałyśmy, że na bardzo dobrym poziomie nie jesteśmy w stanie robić jednego i drugiego.

Wybór padł na tworzenie kursów szycia online.

 

To był intensywny czas dążenia do perfekcji z naszej strony i do zadowolenia naszych odbiorców. Dzięki naszej ciężkiej pracy zespołowej zyskaliśmy w oczach naszych odbiorców ogromne zaufanie.

Wiedzieliśmy jako zespół, że naszym kolejnym krokiem będą SZYCIOWE LAJWY, czyli spotkania na żywo na Facebooku z naszymi odbiorcami. Czekaliśmy tylko na moment, kiedy czas nam na to pozwoli.

Jakie wyglądało pierwsze szycie na żywo? 

Pierwszy nasz live zaplanowany był na lipiec 2019 roku i miał być związany z tematyką najnowszego kursu online JAK USZYĆ LETNIE SUKIENKI.

Jednak jedna osoba z naszego zespołu – Kasia – postanowiła nieco przyspieszyć nasze szycie na żywo i w dniu, kiedy mieliśmy zaplanowane kręcenie kursu online i byliśmy wszyscy razem jako zespół onlajnowy (tak nazywamy osoby które zajmują się w Strefie Kroju i Szycia realizacją kursów szycia online i szyciowych lajwów), zrobiła zapowiedź LIVE o tematyce JAK WYKOŃCZYĆ DEKOLT W T-SHIRCIE.

Poinformowała o tym zarówno na naszym fanpage na Facebooku, jak i na Instagramie. Pomysł takiego szyciowego lajwu bardzo szybko spodobał się naszej społeczności. Ale równocześnie…

TO BYŁ STRES!

Szczególnie dla Marty, która na każdym szyciowym lajwie i kursach szycia online dzieli się swoją wiedzą. Kręcąc kursy szycia online wszystkie przejęzyczenia można wyciąć, nakręcić duble, czy też zrobić sobie przerwę. Na szyciu na żywo nie ma takiej możliwości!

Pamiętamy ten moment, kiedy Marta zobaczyła zapowiedź na Instagramie i została postawiona przed faktem dokonanym. Szycie na żywo zapowiedziane, ma się odbyć za kilka godzin, startujemy już dziś!

To było wspaniałe uczucie, kiedy od tamtego czasu (05.06.2019) dostajemy od naszej społeczności wiadomości, że Marta świetnie wszystko wytłumaczyła, że już teraz nie mają problemów z wykańczaniem dekoltów w t-shirtach.

Pamiętamy, że wtedy, aby odwrócić trochę uwagę od naszego spontanicznego wejścia na żywo i braku stuprocentowego przygotowania od strony technicznej, nasza społeczność otrzymała rabat na zakup wszystkich naszych wykrojów na t-shirty. Zresztą do dziś są one w świetnych cenach!

Jakie były kolejne szycia na żywo?

Bardzo szybko, bo po miesiącu (8.07.2019) odbyło się szycie na żywo letniej sukienki MAXI, czyli tej, której szyciowy lajw miał być pierwszy i miał zapoczątkować nasze szycie na żywo.

To były cudowne emocje: zobaczyliśmy jako zespół ogromną moc kontaktu natychmiastowego z naszymi odbiorcami. Dzięki możliwości komentowania na szyciu na żywo mamy możliwość natychmiastowej odpowiedzi. Odbiorca nie musi czekać. Szyjemy w tempie dostosowanym do osób, które z nami szyją. Zadajemy w tym celu pytania kontrolne.

Krzysiek z naszego zespołu onlajnowego pokazuje ujęcia z kilku kamer, wykonuje zbliżenia na dłonie Marty, na maszynę do szycia i dzięki temu mamy możliwość dzielenia się wiedzą na żywo i w bardzo dobrej jakości. Może nie tak idealnej, jak na kursach szycia online, ale jakość naszych szyciowych lajwów jest naprawdę bardzo dobra!

Chcecie więcej szycia na żywo?

Po drugim szyciu na żywo, które miało być pierwszym szyciem na żywo, nasza społeczność pisała w komentarzach, w meilach, w wiadomościach na Facebooku, że to było coś niesamowitego, że wszystko było świetnie pokazane, że były fantastyczne emocje, i że CHCĄ WIĘCEJ, WIĘCEJ!

WIĘC JEST WIĘCEJ I BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ!

Za nami już 5 szyciowych lajwów:

1. LIVE JAK WYKOŃCZYĆ DEKOLT W T-SHIRCIE
2. LIVE JAK USZYĆ LETNIĄ SUKIENKĘ MAXI
3. LIVE JAK USZYĆ JESIENNĄ BLUZĘ
4. LIVE JAK USZYĆ JESIENNO-ZIMOWĄ KURTKĘ
5. LIVE JAK USZYĆ BLUZĘ 2FACES

Po zakończeniu każdego szycia na żywo pokazujecie nam swoje wspaniałe efekty, ale też polecacie te lajwy innym.

Szycie na żywo – wszystko w jednym miejscu

Dlatego na naszej stronie www.strefakrojuiszycia.pl powstała specjalna zakładka SZYCIE NA ŻYWO/FB LIVE, w której zebrałyśmy wszystkie nasze szyciowe lajwy oraz Wasze efekty szycia na żywo.

Kiedy będzie kolejny live?

Najbliższy live już w piątek 13.12.2019 o godz. 18:30! Szyjemy świąteczną sukienkę!

Ten live będzie szczególny! Ponieważ częściowy dochód ze sprzedaży wykrojów na sukienkę przekażemy na konto Marysi Ziółkowskiej z Zabrza, która walczy o życie z nowotworem mózgu.

Więc jeśli chcesz się przyłączyć i szyć z nami na żywo, to wykrój w symbolicznej cenie dostępny jest tutaj:

Wykrój na sukienkę świąteczną damską rozmiar 2XS-3XL

45,00 

To najniższa cena produktu bez promocji

Wykrój na sukienkę świąteczną dziewczęcą rozmiar 98-152

45,00 

To najniższa cena produktu bez promocji

Zestaw wykrojów na sukienkę świąteczną damską 2XS-3XL i dziewczęcą 98-152

80,00 

To najniższa cena produktu bez promocji

Łącznie do tej pory spędziłyśmy razem z naszą szyciową społecznością na LIVE: 
✂️ 976 minut
✂️ ponad 16 godzin!

 

Dziękujemy za przeczytanie wpisu i do zobaczenia na kolejnych szyciowych lajwach!

Strefa Kroju i Szycia

Ps. A tutaj kilka zdjęć zza kulis SZYCIA NA ŻYWO:

Rok 2020 to kolejna dawka cudownych szyciowych lajwów! Zapisz się na listę osób, które chcą wiedzieć o SZYCIU NA ŻYWO jako pierwsze.