Już teraz zobacz, czego nauczysz się na kursie online

Jak uszyć tipi z akcesoriami

 

ZOBACZ, CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE ONLINE:1. Jak prawidłowo przygotować maszynę do szycia.
2. Jak prawidłowo skleić załączony do kursu wykrój.
3. Jak prawidłowo ułożyć i skroić materiał.
4. Jak poprawnie odszyć namiot tipi o wymiarach:
wysokość 138 cm
szerokość na dole 116 cm
szerokość u góry 10 cm
5. Jak poprawnie odszyć podłogę do tipi.
6. Jak uszyć kolorowe girlandy, które posłużą zarówno jako element do zestawu tipi, oraz będą idealną ozdobą pokoju dziecięcego.

 

ZOBACZ, CO USZYŁY UCZESTNICZKI TEGO KURSU!

ZOBACZ, CO OTRZYMASZ WRAZ Z DOSTĘPEM DO KURSU ONLINE

– i uwaga! to, co przeczytasz za moment, nie jest kolejną typową ofertą – to spis wartości, jakie dajemy Ci podczas tego kursu.
Te wartości przełożą się na Twoje umiejętności i Twoją wiedzę, a Twoje szyciowe projekty będą zachwycały jakością i estetyką wykończenia.

Wraz z zakupem kursu otrzymasz:

l

WYKRÓJ NA TIPI

 

DOSTĘP DO CZYTELNEJ I PROSTEJ W OBSŁUDZE PLATFORMY KURSOWEJ

Dostęp do platformy jest dożywotni, na platformie kursowej znajdują się lekcje wideo z ekspertem, na których krok po kroku poprowadzimy Cię za rękę i wspólnie uszyjemy piękne tipi dla Twojego dziecka.

w

DOŻYWOTNI DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY KURSANTÓW NA FACEBOOKU

Po zakupie kursu będziesz mogła korzystać ze stałego wsparcia merytorycznego naszego eksperta. Ten model dodatkowych bezpłatnych konsultacji online na dedykowanej zamkniętej grupie dla kursantów sprawdza się rewelacyjne. Dzięki temu jesteśmy w stałym kontakcie i jeśli masz jakieś pytanie lub problem – rozwiązujemy go natychmiast.

DOSTĘP DO LEKCJI WIDEO ONLINE Z EKSPERTEM

Kurs podzielony jest na lekcje wideo. Dzięki tej formule wiesz, ile czasu zajmie Ci praca nad poszczególnym etapem szycia parki. Sama decydujesz, ile w danym dniu uszyjesz, sama również decydujesz, kiedy zaczniesz szyć – pamiętaj, że dostęp do kursu masz dożywotni.

Z

CHECKLISTĘ POTRZEBNYCH RZECZY DO ODSZYCIA TIPI I WSZYSTKICH DODATKÓW

W checkliście znajdziesz spis wszystkich rzeczy niezbędnych do odszycia tipi.

BONUS O WARTOŚCI 89 zł

Tutorial: „Jak uszyć misia Indianina” wraz z wykrojem od fantastycznej projektantki artykułów dla dzieci Karoliny z PIDIDA.

KIM JESTEM? I DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Witaj, nazywam się Kasia.
Na co dzień prowadzę kursy i warsztaty w Strefie Kroju i Szycia w Zabrzu, jestem również właścicielką swojej marki odzieżowej.
Wiem, że dla wielu naszych obserwatorów odległość, która nas dzieli, ma ogromne znaczenie. Wiem, że obserwują nas młode mamy, kobiety zapracowane z całej Polski i Europy i to właśnie dla Was stworzyłyśmy kurs online. Po to, żebyście mogły uczyć się od nas bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Was czasie.
Na tym kursie krok po kroku pokażę Ci, jak uszyć TIPI, KTÓRE BĘDZIE IDEALNYM PREZENTEM DLA Twojego Dziecka
Jeśli prowadzisz swój szyciowy biznes – tak jak ja, to pomyśl o tym kursie jako inwestycji w Twój rozwój i możliwości poszerzenia swojego asortymentu.
Mam nadzieję, że niebawem spotkamy się na kursie online i pamiętaj, że cały czas masz moje wsparcie na specjalnej grupie tylko dla kursantów.

 

Kurs online "JAK USZYĆ TIPI Z AKCESORIAMI” kierujemy:

– do osób, które uczą się szyć samodzielnie, bez wsparcia zawodowej krawcowej,

– do wszystkich bez względu na poziom zaawansowania w szyciu,

– do osób, które prowadzą swoje szyciowe biznesy i chcą poszerzyć swój asortyment o dodatkowe produkty – ponieważ całą zawartość kursu, czyli wykroje, możesz wykorzystać do celów komercyjnych

W cenie 100 zł otrzymujesz pełen pakiet kursu online, w którym każda lekcja video nauczy Cię konkretnych umiejętności, a efektem tej nauki będzie samodzielnie odszyte tipi wraz z akcesoriami (podłoga, girlanda, maskotka Miś Indianin).

WAŻNE: Wiemy, że kobiety nie dysponują dużą ilością czasu, dlatego MODUŁY KURSU są podzielone na POSZCZEGÓLNE ETAPY PRACY NAD PROJEKTEM i dzięki temu sama decydujesz, ile etapów kursu jesteś w stanie przerobić.
Sama decydujesz KIEDY i GDZIE będziesz REALIZOWAŁA KURS.
Dzięki temu, że kurs jest w wersji online, a Ty masz do niego DOŻYWOTNI DOSTĘP, sama wybierzesz odpowiedni dla Ciebie moment na wspólne szycie.