Obejrzyj dzisiejsze “Szyciowe wiadomości” i dowiedz się jak skrócić nogawkę w spodniach Polina aby zachować szerokość dołu!

Oto Marta, nasza instruktorka, która krok po kroku pokaże, jak skrócić nogawkę w spodniach Polina aby zachować szerokość dołu!

Jak wykonać aplikację


Poniżej obejrzysz odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “JAK SKRÓCIĆ NOGAWKĘ W SPODNIACH POLINA ABY ZACHOWAĆ SZEROKOŚĆ DOŁU”:

Chcesz wykorzystać wiedzę i skrócić nogawkę w spodniach Polina tak, aby zachować szerokość dołu? Kup wykrój na spodnie Polina. Mamy dla Ciebie także kilkaset innych wykrojów, które czekają, byś skorzystała z nowych wiadomości i umiejętności!

Zajrzyj do naszego sklepu z wykrojami, gdzie z pewnością znajdziesz wykrój idealny dla Ciebie! Pamiętaj, że jest to wykrój online, zatem będziesz miała do niego dostęp od razu po zakupieniu!

sklep z wykrojami

Umiejętność, jak skrócić nogawkę w spodniach, aby zachować szerokość dołu wykorzystasz niejednokrotnie i będziesz bez problemu mogła jej użyć w naszych wykrojach!

Więcej Szyciowych wiadomości znajdziesz na naszym blogu.

Nie chcesz przeoczyć żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

W komentarzu pochwal się skróconą nogawką!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia