Obejrzyj kolejny odcinek naszych “Szyciowych wiadomości”, tym razem zatytułowany “Jak prawidłowo złożyć zakładki oraz zrobić supeł w sukience Lamia”! Dziś dowiesz się właśnie jak uszyć te elementy naszej sukienki Lamia!

Oto Marta, nasza instruktorka, która krok po kroku pokaże, jak prawidłowo złożyć zakładki oraz zrobić supeł w sukience Lamia!

Jak wykonać aplikację


Poniżej obejrzysz odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “JAK PRAWIDŁOWO ZŁOŻYĆ ZAKŁADKI ORAZ ZROBIĆ SUPEŁ W SUKIENCE LAMIA”:

Chcesz wykorzystać wiedzę i uszyć sukienkę Lamia? Kup wykrój.

W naszym sklepie znajdziesz także kilkaset innych wykrojów, które na Ciebie czekają!

Zajrzyj do naszego sklepu z wykrojami, gdzie z pewnością znajdziesz wykrój idealny dla Ciebie! Pamiętaj, że jest to wykrój online, zatem będziesz miała do niego dostęp od razu po zakupieniu!

sklep z wykrojami

Umiejętność jak prawidłowo złożyć zakładki oraz zrobić supeł w sukience Lamia wykorzystasz niejednokrotnie i będziesz bez problemu mogła jej użyć także w naszych wykrojach!

Więcej Szyciowych wiadomości znajdziesz na naszym blogu.

Nie chcesz przeoczyć żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

W komentarzu pochwal się wykonaną sukienką!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia