Tytuł dzisiejszych “Szyciowych wiadomości” to “Jak odszyć kieszeń boczną w spodniach Poli czyli bojówkach”! Obejrzyj film i naucz się właśnie, jak poprawnie odszyć kieszeń boczną w bojówkach.

Oto Marta, nasza instruktorka, która krok po kroku pokaże, jak odszyć kieszeń boczną w spodniach Poli, czyli w bojówkach!

Jak wykonać aplikację


Poniżej obejrzysz odcinek SZYCIOWYCH WIADOMOŚCI pod tytułem “JAK ODSZYĆ KIESZEŃ BOCZNĄ W SPODNIACH POLI CZYLI BOJÓWKACH”:

Chcesz wykorzystać wiedzę i odszyć kieszeń boczną w spodniach Poli? Kup wykrój na naszą blużę. Mamy dla Ciebie także kilkaset innych wykrojów, które czekają, byś skorzystała z nowych wiadomości i umiejętności!

Zajrzyj do naszego sklepu z wykrojami, gdzie z pewnością znajdziesz wykrój idealny dla Ciebie! Pamiętaj, że jest to wykrój online, zatem będziesz miała do niego dostęp od razu po zakupieniu!

sklep z wykrojami

Umiejętność, jak odszyć kieszeń boczną w spodniach Poli, czyli w bojówkach, wykorzystasz niejednokrotnie i będziesz bez problemu mogła jej użyć w naszych wykrojach!

Więcej Szyciowych wiadomości znajdziesz na naszym blogu.

Nie chcesz przeoczyć żadnego odcinka “Szyciowych wiadomości”? Zapisz się na newsletter “Szyciowych wiadomości”! Dzięki temu będziesz otrzymywać co poniedziałek specjalny mail z linkiem do nowego odcinka!

W komentarzu pochwal się odszytą kieszenią!

Pozdrawiamy

Strefa Kroju i Szycia