AKADEMIA TECHNIK SZYCIA ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU

W Twoje ręce oddajemy jedyny tak kompleksowy kurs stworzony z myślą o kobietach takich jak Ty, czyli o właścicielkach szyciowych biznesów, tych mniejszych i tych większych, ale również dla wszystkich osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach, które w swoim PKD mają wpisane usługi związane z krawiectwem i są z województwa śląskiego.
Projekt jest współfinansowany w 80% ze środków Unii Europejskiej, oznacza to to, że chcąc wziąć udział w tym projekcie jesteś zobligowana do pokrycia tylko 20% wartości tego kursu.
To jedyny tak kompleksowy kurs w Polsce, który skupia w sobie techniki szycia odzieży oraz wszelkie kwestie związane z zapleczem prowadzenia szyciowego biznesu.

AKADEMIA TECHNIK SZYCIA ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU to 120 godzinny program, składający się z 6 obszernych modułów klucz. Moduł klucz to nic innego, jak rozwinięcie kluczowych filarów, niezbędnych każdemu przedsiębiorcy w budowaniu silnego dobrze prosperującego szyciowego biznesu.
Podczas tego projektu kładziemy ogromny nacisk na to, aby podzielić się z Tobą taką wiedzą i takimi materiałami, które są wpisane w filozofię i strategię świetnie prosperujących biznesów szyciowych.
Wyselekcjonowałyśmy kluczowe obszary rozwoju, nad którymi będziesz pracowała z naszymi ekspertami po to, aby osiągnąć sukces i zdobyć wiedzę niezbędną do prowadzenia szyciowego biznesu.
Co więcej zrobisz to SAMA – sama poprowadzisz wszystkie działania które sprawią, że Twój biznes stanie się rozpoznawalny, będzie zachwycał i przyciągał wymarzonych klientów.

TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE, JEŚLI SPEŁNIASZ TE KRYTERIA:

I. Kryteria formalne dla firm

a) Firma należy do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) (zatrudnienie: do 249 osób / przychody ze sprzedaży: do 50 mln euro; w tym samozatrudnieni)

b) Firma prowadzi działalność w przynajmniej w jednym z poniższych PKD:
14.11.Z Produkcja odzieży skórzanej
14.12.Z Produkcja odzieży roboczej
14.13.Z Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej
14.14.Z Produkcja bielizny
14.19.Z Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
14.20.Z Produkcja wyrobów futrzarskich
14.31.Z Produkcja wyrobów pończoszniczych
14.39.Z Produkcja pozostałej odzieży dzianej
95.29.Z Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego

c) Firma jest zarejestrowana na terenie woj. śląskiego
UWAGA: W przypadku działalności gospodarczej: dodatkowy wymóg – przedsiębiorca musi rozliczać się w Urzędzie Skarbowym zlokalizowanym na terenie woj. śląskiego.

d) Uczestnikiem szkolenia mogą być przedsiębiorcy i ich pracownicy
UWAGA: Za pracowników uznajemy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia – nie ma znaczenia wymiar czasu pracy.

Ten projekt jest też dla Ciebie, jeśli:
– masz ogromną chęć rozwijać swój szyciowy biznes
– masz ogromną chęć budowania rozpoznawalnej marki
– chcesz być liderem w swojej branży
– chcesz szybko wzmocnić swoją pozycję w branży handmade

I JAK ? KWALIFIKUJESZ SIĘ ?
JEŚLI TAK TO OGROMNE GRATULACJE , ten projekt może spowodować ogromny progres w Twoich działaniach biznesowych
JEŚLI NIE TO NIE MARTW SIĘ, skontaktuj się z nami, być może pomożemy Ci zakwalifikować się do projektu.

Masz pytania lub chcesz zgłosić swój udział?

Zobacz, co czeka Cię na jedynej takiej w Polsce

AKADEMII TECHNIK SZYCIA ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU

MODUŁ I – TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY, prowadzony przez dyplomowanych mistrzów krawiectwa, projektantów i konstruktorów odzieży z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Podczas tego modułu nauczysz się poprawnych technik krawieckich, nauczysz się pracy z ważnymi elementami wykończeniowymi odzieży, wykonasz serię ćwiczeń oraz odszyjesz dwa elementy odzieży z zastosowaniem poznanych technik, jak również zrealizujesz swój autorski projekt odzieżowy w oparciu o zdobytą wiedzę i umiejętności.

Ten moduł jest kluczowy – ponieważ szycie oryginalnych, wymagających projektów, czyli Twojej kolekcji jest podstawą i wizytówką Twojego szyciowego biznesu. To jakość Twoich projektów ma zapadać w pamięć Twoich Klientów i przyciągać ich jak magnez.

MODUŁ II – FOTOGRAFIA W SZYCIOWYM BIZNESIE

Wielu kobietom piękne zdjęcia kojarzą się z drogimi sesjami, sztabem ludzi, którzy nad tym pracują, z ogromną ilością czasu, poświęconą na robienie pięknych zdjęć, z drogim sprzętem i kosmicznie trudnymi programami do ich obróbki.

Podczas tego modułu nauczymy Cię, jak samodzielnie swoim telefonem czy aparatem, możesz wykonać poprawne zdjęcia, które zachęcą klienta do kupna Twojego produktu i które sprawią, że jego wzrok natychmiastowo zatrzyma się na Twoim zdjęciu i wzbudzi zainteresowanie Twoją ofertą.

Ten moduł poprowadzi para wybitnych szkoleniowców: Alicja i Piotr, oboje z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotografii reklamowej, dla których robienie zdjęć to nie tylko praca, ale również pasja.

Oboje podczas tego modułu przeprowadzą Cię przez proces tworzenia wybitnie pięknych zdjęć, które wzmocnią Twoją pozycję, wyróżnią Cię na na tle konkurencji, przyciągną wymarzonych klientów.

Moduł III – WARSZTATY KADROWO-PRAWNICZE

Te warsztaty poprowadzi prawnik, który skupi się na kwestiach prawnych i kadrowych, które dotyczą właścicieli szyciowych biznesów. Dzięki tej wiedzy zyskasz pewność w prowadzeniu szyciowego biznesu, poruszymy ważne kwestie związane z umowami, prawem własności, plagiatem, RODO, sprzedaży przez Internet. Omówimy Twoje prawa i obowiązki jako podmiotu gospodarczego oraz prawa i obowiązki Twoich klientów. Dzięki temu będziesz mogła sprawniej prowadzić działania w Twoim biznesie.

Moduł IV – MARKETING – Wykorzystanie i wpływ social mediów w Twoich szyciowym biznesie

Podczas tego modułu, przejdziemy od samego początku bardzo szczegółowo przez cały proces działań marketingowych, jakie musisz zastosować, aby Twój biznes przyciągał Ci jak magnez Twoich wymarzonych klientów.

Mocno skupimy się na działaniach na facebooku i Instagramie.

Poznasz autorskie skuteczne strategie działania, które pomogą Ci w wypromowaniu swojego biznesu, oraz w budowaniu relacji z zaangażowanymi fanami na fanpage i Instagramie.

Poznasz autorską i skuteczną strategię content marketingu, która pozwoli Ci sprzedawać.

Dzięki tej wiedzy nabierzesz pewności siebie i samodzielnie będziesz mogła prowadzić skuteczne działania marketingowe w swojej firmie.

MODUŁ V STYLIZACJA TRENDY I FASONY

Jest to moduł ukierunkowany na takie osoby jak Ty. Chcąc szyć dla innych, chcąc tworzyć wyjątkowe produkty, kolekcje odzieżowe, musisz mieć rewelacyjną orientację dotyczącą trendów, fasonów i komponowania stylizacji, dobierania materiałów, wzorów i kolorów.

MODUŁ VI PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA W ODNIESIENIU DO BRANŻY HAND MADE

Jest to moduł, podczas którego wypracujesz swoje standardy obsługi klienta, zarówno w obszarze face to face, jak i obszarze obsługi online i rozmów telefonicznych.

Poznasz typy klientów i dowiesz się, jak z nimi pracować. Poznasz język korzyści i wzmocnisz swoją asertywność.

AKADEMIA TECHNIK SZYCIA ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU

– wzmocni pozycję Twojego szyciowego biznesu na rynku

– pomoże Ci się wyróżnić na tle konkurencji

– pomoże Ci sprawniej i efektywniej pracować

– pomoże Ci odkryć i zrozumieć kwestie, które do tej pory nie były przez Ciebie odkryte

– da Ci pogląd na to, w jaki sposób prowadzić swój szyciowy biznes, aby przynosił Ci dochody i satysfakcję

Poznaj naszych ekspertów:

Marta Łanecka – Marta jest technologiem i konstruktorem odzieży z ponad 15-letnim doświadczeniem. Wiele lat była związana z marką odzieżową “Reporter”, jest również współautorką stylizacji odzieżowych dla prowadzącej program telewizyjny “Kuchenne Rewolucje”. Współpracowała ze znanymi polskimi projektantami przy realizacji ich kolekcji odzieżowych i ślubnych. Od ponad 2 lat dzieli się swoją wiedzą z kursantami w Strefie Kroju i Szycia oraz na kursach szycia online.
Gabriela Cyroń – konstruktor, technolog, projektant odzieży. Jej specjalizacja to krawiectwo miarowe damskie i męskie ciężkie. Na pytanie, co można robić z zamkniętymi oczyma, Gabrysia odpowiada – SZYĆ. Wybitna specjalistka, oaza wiedzy, miłośniczka szycia skór, futer (naturalnych) butów i płaszczy. W Strefie Kroju i Szycia dzieli się każdego dnia swoją wiedzą. Gabriela związana jest z zawodem od ponad 30 lat.
Kasia Dzienis – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania social media ninja. Pasjonatka marketingu i strategii treści. Na co dzień odpowiada za wszelkie działania marketingowe w szkole szycia, której jest współwłaścicielką. Podczas tego projektu poprowadzi Cię za rękę i udowodni, że Facebook i Instragram to cudowne narzędzia do promocji swojej marki.
Marta Polko – z wykształcenia Animator Kultury, od 7 lat współwłaściciel firmy szkoleniowej. Na co dzień organizator i prowadząca szkolenia zawodowe dla pracowników przedsiębiorstw przemysłowych, jak i klientów indywidualnych. Ukończyła Śląską Szkołę Trenerów, od 6 lat prowadzi szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniach bazuje na swoim doświadczeniu wynikającym z prowadzenia spółki i podejmowania współpracy z bardzo dużymi firmami. Nieustannie zgłębia wiedzę, uczestnicząc w
szkoleniach i czytając branżową literaturę. Jej szkolenia cechuje 100% wykorzystanie metod aktywizująych uczestników.
Dagna Szostak Biel – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Z wykształcenia prawnik, od 2013 r. wykonuje zawód adwokata w indywidualnej Kancelarii. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w kancelarii prawnej. Specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, nieruchomości, a także prawa rodzinnego i karnego. W codziennej pracy świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
Agnieszka Krajewska – Z wykształcenia antropolog kultury, z zamiłowania odkąd sięga pamięcią zajmuje się modą. Bycie stylistką to dla niej nie tyle zajęcie, które kocha, ale cała filozofia. Tworzy i prowadzi dział stylizacji w prestiżowej szkole Biar Beauty Group. Jako pasjonatka mody nieustannie zgłębia jej tajniki, „chodząca encyklopedia wiedzy o modzie” – tak mówią o niej absolwentki szkoły, żadne zagadnienie z tej dziedziny nie jest jej obce!
Obecnie jako redaktor tworzy dział fashion i beauty w magazynie “Modny Śląsk”. Specjalizuje się w osobistej stylizacji, pracuje przy sesjach zdjęciowych, uczestniczy w nagrywaniu filmów reklamowych jako kostiumograf, często bardzo poważnych produkcji, jak chociażby „Loteria paragonowa” dla Ministerstwa Finansów. Prowadzi szkolenia i zajęcia z zakresu wizerunku w biznesie i savoir vivre’u (s’il vous plaît). Tworzy studio Pokokarde – studio wokół tematu stylizacji, miejsce, gdzie prowadzone są warsztaty, gdzie można ubrać się od stóp po kokardę i chociaż raz poczuć się jak gwiazda na ściance. Pracuje jako konsultant fashion m.in. dla Muzeum Ślaskiego.
A wszystko to robi z wielką pasją, entuzjazmem, ale też kreatywnie, profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Alicja i Piotrek – To para fotografów z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotografii reklamowej, dla których robienie zdjęć to nie tylko praca, ale również pasja. Współpracują z firmami z całej Europy, między innymi W.Grants & Sons, Tullamore D.E.W, Balcerzak Sp z o.o., Pictoral, Bluestein, Motex. Tworzą zdjęcia reklamowe na potrzeby Internetu, katalogów, bilbordów oraz reklam telewizyjnych. Ich zdjęcia można zobaczyć na stronie www.lettstudio.com

Zobacz harmonogram zjazdów AKADEMII TECHNIK ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU

ZOBACZ, CO DOKŁADNIE CZEKA NA CIEBIE

W PIERWSZEJ W POLSCE

AKADEMII TECHNIK ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU

– To cykl 6 rozbudowanych programów szkoleniowych o łącznej ilości 120 godzin

– To 90 godzin spędzonych w pracowni krawieckiej z najlepszymi mistrzami krawiectwa

– To 30 godzin spędzonych z ekspertami, dzięki którym wzmocnisz swoje działania marketingowe

– To ogromna dawka wiedzy związanej z techniką szycia i detalami

– To spora dawka materiałów szkoleniowych i zeszytów ćwiczeń

– Gwarantujemy wszelkie materiały do odszycia odzieży oraz do wykonywania ćwiczeń i próbników

Dlaczego dajemy sobie prawo do stworzenia takiego projektu?

Strefa Kroju i Szycia to akredytowany przez Kuratora Oświaty ośrodek szkolenia, posiadający Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Nasza kadra to dyplomowani mistrzowie krawiectwa, projektanci i konstruktorzy odzieży z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami pedagogicznymi.

Dysponujemy nowoczesnymi pracowniami krawieckimi, a na przełomie 3 lat istnienia naszej szkoły szycia z naszych usług skorzystało ponad 4 000 osób.

Tylko w ubiegłym roku blisko 27 kobiet po zakończonych kursach postanowiło założyć własne działalności gospodarcze związane z szyciem.

Jesteśmy przekonane, że ten projekt wniesie wiele dobrego do Twojej działalności.

Zawiera on wszystkie ważne i kluczowe aspekty, które musisz poznać od podszewki, aby móc prowadzić dobrze prosperujący biznes, wiedzieć, jak planować pracę i jak z sukcesem realizować wszystkie działania wpisane w strategię prężnie działającego przedsiębiorstwa.

 
DOŁĄCZ DO TEGO PROJEKTU ZA JEDYNE 20% JEGO WARTOŚCI

80% wartości tego szkolenia jest finansowane ze środków unijnych.

Cena szkolenia na osobę (120 h): 9000 zł

Wkład własny na osobę: 1800 zł 

Dofinansowanie na osobę: 7200 zł

W cenie szkolenia wliczone są:

zajęcia z najlepszymi ekspertami

materiały szkoleniowe, które otrzymasz na własność

tkaniny i dodatki krawieckie, z których odszyjesz odzież na kursie, która będzie Twoją własnością

formy, szablony odzieżowe w kompletnych rozmiarówkach do wykorzystania komercyjnego

Zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej MEN potwierdzające udział w kursie AKADEMIA TECHNIK SZYCIA ODZIEŻY Z ELEMENTAMI MARKETINGU wraz z suplementem zawierającym szczegółowy program szkolenia

– 5 dodatkowych certyfikatów z każdego modułu:

1. Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu fotografii produktowej dla branży hand made,

2. Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu kadrowo-prawniczego dla branży hand made

3. Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu social media dla branży hand made

4. Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu profesjonalnej obsługi klienta dla branży hand made

5. Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu stylizacji dla branży hand made

i
 
s
 
Czy wiesz, że większość startupów i zakładanych firm w branży hand made nie ma prawa przetrwać 2-3 lat działalności ?

Zdecydowana większość tych porażek to skutek błędów samych przedsiębiorców.

Ewidentny brak celu – mimo, że myślisz, że go masz

Ewidentny brak planu – mimo, że myślisz, że go masz

Ewidentny brak umiejętności – mimo, że myślisz, że wiesz, jak to zrobić

Ewidentny brak strategii spójności działania – mimo, że myślisz, że masz dobrą strategię

 

Aż 80% osób wierzy w szczęście, bazując na przekonaniu, że biznes rozkręci się sam, że wymaga to czasu.

Owszem, ale jeśli nie masz konkretnej wiedzy i umiejętności, jeśli nie chcesz zainwestować czasu i pieniędzy swój rozwój, w rozwój swojego biznesu, w spotkania ze specjalistami, w trening i poprawę jakości Twojego warsztatu – TO SZCZĘŚCIE CIĘ OMINIE.

Pamiętaj, że profesjonalizm, świetna strategia marki jest magnesem dla Klientów. Oni to zauważają i częściej wydają swoje pieniądze właśnie tam, gdzie wszystko działa bez zarzutów.

Nie możesz doprowadzić do sytuacji, w której kuleje chodź jeden z 6 filarów, na których będziemy się skupiać podczas trwania tego projektu.

Dołącz do nas, buduj silną markę, zdobywaj cenną wiedzę.

Zadzwoń i zapisz się na listę uczestników projektu.

 

Masz pytania lub chcesz zgłosic swój udział?