Akademia Konstruktora Odzieży to jedyny tak kompleksowy kurs, który skupia w sobie konstrukcję odzieży damskiej i dziecięcej.  Podczas trwania Akademii przygotujemy Cię do samodzielnego tworzenia siatek konstrukcyjnych. Poznasz od podszewki oraz wejdziesz we wciąż bardzo niszowe i pożądane krawiectwo miarowe.

Akademia Konstruktora Odzieży to program składający się z 116 pięknych  godzin z konstrukcją i szyciem w roli głównej.

Akademia Konstruktora Odzieży to program nauczania stworzony przez dyplomowanych mistrzów krawiectwa, projektantów i konstruktorów odzieży, pedagogów z wieloletnim doświadczeniem. To efekt współpracy ze specjalistami badającymi niszę na rynku, z właścicielami marek odzieżowych, oraz z projektantami i konstruktorami odzieży.

Więcej szczegółowych informacji i zapisy:

tel. 792 002 264

 

Akademię Konstruktora Odzieży stworzyłyśmy dla:

 • osób, które chcą wejść na mistrzowski poziom w krawiectwie miarowym,
 • osób, które chcą samodzielnie tworzyć, konstruować i odszywać swoje kolekcje odzieżowe na bazie swoich siatek konstrukcyjnych,
 • osób, które chcą pomagać innym w tworzeniu konstrukcji i zarabiać na tym,
 • osób, które chcą być niezależne od innych i samodzielne,
 • osób, które chcą wykorzystać umiejętności które już mają, zdobyć nowe i skalować swój biznes.

Akademia Konstruktora Odzieży dedykowana jest:

 • wszystkim miłośnikom i pasjonatom szycia, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej,
 • konstruktorom odzieży,
 • projektantom odzieży,
 • właścicielom szyciowych biznesów z branży hand made,
 • osobom, które dopiero myślą o stworzeniu dochodowego biznesu szyciowego,
 • osobom, które szukają niszy na rynku,
 • osobom, które mają już opanowane podstawy szycia,
 • osobom, które nie miały dotąd styczności z konstrukcją odzieży, ale zapraszamy do Akademii również osoby, które mają już podstawową wiedzę o konstrukcji.
Analizując skrupulatnie obecny rynek odzieżowy zauważyłyśmy rażący brak usług związanych z szyciem miarowym. Zarówno odzieży damskiej, dziecięcej, a zwłaszcza męskiej.

Jeśli tu jesteś  i czytasz teraz opis Akademii Konstruktora Odzieży to z pewnością nie trafiłaś tu przez przypadek, ale najprawdopodobniej jesteś jeszcze w tym miejscu, w którym jest zdecydowana większość osób takich jak Ty.

 • W miejscu gdzie jest największa konkurencja,
 • W miejscu gdzie rynek zaczyna być mocno przesycony,
 • W miejscu które jak magnes przyciąga osoby z nowymi biznesami typu hand made,
 • W miejscu gdzie potencjalnie każdy daje z siebie 100%, każdy ma unikatowe produkty, szyte od serca … ale nadal jest to miejsce w którym nie znajdujesz tłumów Klientów i nie masz kolejki chętnych gotowych zapłacić najwyższą cenę za Twój produkt.

Jeśli jednak się mylimy i tak nie jest – to gratulujemy i  tym bardziej cieszymy się, że tu jesteś.

Skaluj swój biznes na jeszcze większą skalę.

Podbij niszowy rynek!

Czy wiesz, że:

Tylko niewielki % osób szyjących wie, co to znaczy samodzielnie stworzyć siatkę konstrukcyjną i jak to zrobić poprawnie?

Osoby, które zajmują się szyciem miarowym, mają kolejki chętnych na kilka miesięcy do przodu, a u niektórych należy bukować termin nawet rok wcześniej?

Tego typu usługi to wciąż rzadkość?

W dalszym ciągu na polskim rynku brakuje osób które zajmują się krawiectwem miarowym , które znają konstrukcję odzieży.

W AKADEMII KONSTRUKTORA ODZIEŻY otrzymasz konkretną wiedzę związaną z konstrukcją odzieży damskiej, dziecięcej i  męskiej.

Pora wypełnić  i podbić niszę na rynku pod okiem prawdziwego eksperta.

Poznaj Joannę Bogumił Żurke

to ona poprowadzi jedyną taką w Polsce Akademię Konstruktora Odzieży. Joanna jest dyplomowaną mistrzynią krawiectwa, projektantką i konstruktorką odzieży , pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Joanna krok po kroku wprowadzi  Cię w świat konstrukcji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, oraz krok po kroku pokaże i nauczy Cię jak odszyć odzież na podstawie siatek konstrukcyjnych stworzonych podczas trwania Akademii Konstruktora Odzieży.

Joanna od ponad 25 lat związana jest z szyciem miarowym i konstrukcją odzieży. Jest autorką licznych kolekcji odzieżowych dla polskich projektantów, a jej dorobek konstrukcyjny liczony jest w tysiącach stworzonych siatek konstrukcyjnych.

„ Moda na szycie powróciła. Każdego dnia obserwuję stale poszerzający się  polski rynek hand – made, w związku z tym zajmuję się również analizą i kreowaniem niszy związanej z krawiectwem, a dokładnie z krawiectwem miarowym, oraz konstrukcją i projektowaniem odzieży. Pora zmienić kierunek i poszerzać wiedzę. Konstrukcja to kolejny etap – przejdźmy przez niego razem”

– Joanna Bogumił Żurke

Akademia Konstruktora Odzieży będzie realizowana w bezpiecznych i komfortowych warunkach. W przestronnych pracowniach wyposażonych w sprzęt niezbędny do realizacji kursu.  W Strefie Kroju i Szycia, która posiada Akredytację Kuratora Oświaty, oraz Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, a każdy uczestnik, który ukończy Akademię Konstruktora Odzieży otrzyma od nas zaświadczenie wraz z suplementem potwierdzające ukończenie Akademii, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej MEN.

ROCZNIE W STREFIE KROJU I SZYCIA SZKOLIMY BLISKO

osób z całej Polski i Europy

Czy wiesz, że ludzie miesiącami a nawet  latami myślą i szukają niszy dla siebie, która pozwoli im świadczyć swoje usługi ze świadomością, że mają znikomą konkurencję lub nie mają jej wcale?

DZIŚ W TWOJE RĘCE ODDAJEMY AKADEMIĘ KONSTRUKTORA ODZIEŻY!

To jest nisza – w którą warto celować!

Akademia Konstruktora Odzieży to program składający się z 2 cykli szkoleń.

Każdy cykl celuje w niszę na rynku, niezależnie czy skorzystasz z całego pakietu Akademii czy wybierzesz jeden cykl , ten który interesuje Cię najbardziej i który odpowiada Twojej obecnej grupie docelowej.

ZOBACZ, CO DOKŁADNIE CZEKA NA CIEBIE

W PIERWSZEJ W POLSCE

AKADEMII KONSTRUKTORA ODZIEŻY

Akademia Konstruktora Odzieży nie jest dla Ciebie jeśli:

 • nie masz żadnych nawet najmniejszych podstaw związanych z szyciem (przy czym nie wymagamy od Ciebie podstaw konstrukcji – tutaj nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku),
 • nie myślisz o dalszym podnoiszeniu swoich szyciowych umiejętności,
 • nie interesuje Cię odniesienie sukcesu, bądź jeszcze nie jesteś na niego gotowa,
 • nie możesz lub nie chcesz poświęcić swojego czasu na naukę,
 • nie jesteś gotowa zainwestować pewnej kwoty w swój rozwój.

Aż 40 siatek konstrukcyjnych odzieży damskiej i dziecięcej

Cykl 2 rozbudowanych programów szkoleniowych o łącznej liczbie 216 godzin

Odszywanie odzieży na podstawie stworzonych siatek konstrukcyjnych

Zniżki na zakupy u naszych partnerów

Zeszyty ćwiczeń i materiały szkoleniowe

Cena w przedsprzedaży: 3000 zł przy zapisie od 29.11.2019 r. do 06.12.2019 r.

Cena regularna: po 06.12.2019 r. – 3.600 zł

Zadatek zostanie odliczony od kwoty 2900 zł podczas podpisywania umowy.

Możliwość rozłożenia pozostałej części na 3 raty po 800 zł każda

1 rata – 20.01.2020 – 800 zł

2 rata – 20.02.2020 – 800 zł

3 rata – 20.03.2020 – 800 zł

Harmonogram spłaty ustalany w dniu zapisu.

AKADEMIA KONSTRUKTORA  ODZIEŻY

CYKL I AKADEMII

KONSTRUKCJA I PROJEKTOWANIE ODZIEŻY DAMSKIEJ

CYKL II AKADEMII

KONSTRUKCJA I PROJEKTOWANIE ODZIEŻY DZIECIĘCEJ Z PODZIAŁEM NA PŁEĆ I GRUPY ROZMIAROWE

Więcej szczegółowych informacji i zapisy:

tel. 792 002 264

Zobacz opinie o Akademii Konstruktora Odzieży

W czasach sieciowych, tanich i kiepskich jakościowo ubrań dla dzieci prawie każda mama chce, żeby jej dziecko jednak się trochę wyróżniło i nosiło ciekawe i dobrej jakości ubrania. Niestety nie zawsze można sobie na takie pozwolić, jednak zawsze można spróbować sobie takie zrobić samemu lub uszyć. Gazety szyciowe niestety nie mają dużo wykrojów dla dzieci, wiec czemu by ich samemu nie stworzyć?
Kilka miesięcy temu ukończyłam Akademię Konstruktora Odzieży Dziecięcej. Dzięki temu poznałam techniki konstrukcji ubrań na wymiar. Teraz mogę sama stworzyć dla mojego dziecka ubranie, które będzie na nim leżało idealnie. Sama mogę tworzyć wykroje i modelować je wedle uznania.
Największą satysfakcję jednak daje fakt, że inne mamy często pytają, gdzie kupiłam takie ładne ubranie dla dziecka, bo one mają z tym
problem.
Polecam.
Magdalena Chryczyńska-Dmowska

Akademia Konstruktora pozwoliła mi poszerzyć umiejętności o konstrukcję odzieży dziecięcej i niemowlęcej, dzięki czemu  mogę tworzyć własne niepowtarzalne kolekcje odzieży. Prowadząca zajęcia Pani Asia to kopalnia wiedzy. Posiada również niekończące się zasoby cierpliwości. Polecam każdemu, kto chce wchodzić na wyższy poziom w szyciu i krawiectwie miarowym.
Marta Pawłowska

Akademia była dla mnie wspaniałym uzupełnieniem wiedzy, którą zdobyłam na pierwszym kursie projektowania i konstrukcji. Jeśli ktoś nie lubi korzystać z gotowych wykrojów, podchodzi do szycia bardzo ambicjonalnie i uwielbia inwestować w swoje umiejętności i wiedzę, to Akademia jest właśnie dla niego.
Magdalena Nawrot-Kalinowska

Akademia konstrukcji w Strefie Kroju i Szycia to początek na drodze do wolności tworzenia własnych ubrań. Dzięki niej można zrozumieć, w jaki sposób urzeczywistnić projekt. To nauka konstrukcji, modelowania i szycia. Nic nie dzieje się samo i wymaga to sporo naszej pracy, aby osiągnąć zadowalające rezultaty, jednak magia konstrukcji wciąga.
Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów. Pani Joanna przekazuje ogrom wiedzy, nie tylko z zagadnień konstrukcji, ale także w temacie odszycia projektu. Polecam serdecznie!
Agnieszka Głąb

Dlaczego wybrałam Akademię konstruktora odzieży? Bo szycie to za mało. Samodzielnie stworzona forma odzieży to ogromna satysfakcja. Ale sama forma to nie wszystko. Modelowanie szablonu daje miliony możliwości, więc ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dzięki Akademii mogę uszyć ubrania nie tylko idealnie dopasowane do mojej sylwetki, ale przede wszystkim niepowtarzalne. Każdy z modułów do ogromna dawka wiedzy w świetnej atmosferze. Polecam serdecznie!
Sylwia Kuzior

Akademię polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć konstrukcji.  Zwłaszcza osobom, które do tej pory nie miały z nią do czynienia. Wiele godzin rysowania, rysowania i jeszcze raz rysowania:) a później odszycie wybranych rzeczy daje satysfakcję. A wszystko pod okiem Pani Asi, która czujnym spojrzeniem wyłapuje błędy 🙂 Polecam!
Karolina Kupska